Zvērinātu advokātu birojs «Rusanovs & Partneri»

Mēs esam starptautisks advokātu birojs, un tas ir nevis tāpēc, ka katrs mūsu advokāts prot vairākas svešvalodas, ne tāpēc, ka mums ārvalstīs ir sadarbības partneri, ne arī tāpēc, ka daudzi mūsu klienti ir ārvalstnieki. Starptautiskais advokātu birojs mēs esam tāpēc, ka sniedzam juridisko palīdzību vienā no lielākajiem pasaules ekonomiskajiem reģioniem – Krievijas Federācijā.

 

Kopš zvērinātu advokātu biroja «Rusanovs & Partneri» vadošais partneris Egons Rusanovs ir kļuvis par Maskavas Advokātu palātas biedru (Krievijas Federācija), mūsu darbības iespēju amplitūda nepārspīlējot ir fantastiski pieaugusi. Mūsu biroja Latvijas un Eiropas Savienības valstu klientiem vairs nav jāraizējas par drošas un kvalificētas advokātu palīdzības meklējumiem Krievijas Federācijā – to var saņemt tepat.

 

Profesionalitāte, kvalitāte, drošība, uzticamība, caurredzamība un citas Eiropas tradīcijas ļaus Eiropas Savienības dalībvalstī Latvijā bez došanās uz Krieviju vienoties par juridiskās palīdzības un pārstāvības veikšanu Maskavā, Sanktpēterburgā, iespaidīgajos Urālu un Sibīrijas industriālajos rūpniecības centros, Tālajos Austrumos un citur – tātad jebkurā reģionā, kur tas ir nepieciešams.

 

Mēs sniedzam un nodrošinām pilna servisa (full-range service) juridisko palīdzību jebkurā tiesību jomā Latvijā un Krievijā. Palīdzam klientiem ne tikai orientēties sarežģītajā un komplicētajā Krievijas Federācijas likumdošanā, bet arī izstrādājam un realizējam kompleksas tiesisko garantiju sistēmas ārvalstu investoriem un uzņēmējiem.

 

Protams, mēs neesam atteikušies arī no sava līdz šim atpazīstamākā darbības veida – pārstāvēt vai aizstāvēt klientus sarežģītās un ļoti sarežģītās krimināllietās Latvijā un Krievijā – tā ir zvērinātu advokātu biroja «Rusanovs & Partneri» pamatdarbība, balstīta pieredzē, kas gūta kopš 1982. gada. Ar šo daudzus gadus izkopto darbības veidu mēs šajā jomā esam kļuvuši par zīmolu.

 

Mēs palīdzam fiziskajām un juridiskajām personām potenciālos un reālos kriminālprocesos, kur ir nepieciešamas kompleksas zināšanas nacionālajās un starptautiskajās tiesībās, nodrošinām arī kvalificētu pārstāvību Eiropas Cilvēktiesību tiesā Strasbūrā. Tomēr par efektīgāku vienmēr esam uzskatījuši profilaksi, tāpēc profesionāli konsultējam, kā nenonākt konfliktā ar likumu.

 

Kompleksas konsultācijas pastāvīgajiem korporatīvajiem klientiem – tas ir ekskluzīvs serviss, kuru veicam ar īpašu – roku darba – kvalitāti. Labprāt palīdzam klientiem, kam, attīstot biznesu, ir svarīgi būt pārliecinātiem par savas darbības likumību, kā arī par valdes un padomes lēmumu atbilstību likumu prasībām.

 

Mēs mīlam un protam savu darbu.